Kurumsal /

Biz kimiz.?

Önsöz

Radyo Turkuaz, merkezi Kahramanmaraş'ta bulunan kar amacı gütmeyen bir radyodur. Güzel dilimiz Türkçe'yi düzgün kullanmayı hedef edinmiş radyomuz Vatan, İslam, Millet bütünlüğüne önem vermiştir. Radyomuzda Vatan, İslam, Millet kavramlarına aykırı hiçbir icraat yapılmaz, yapılamaz, yapılması teklif dahi edilemez..!

Hakkımızda

2013 yılında Radyo ArkaCadde (arkacadde.org) adıyla yayına başlayan radyo 2017 yılı Ocak ayı itibariyle Radyo Turkuaz kurumsal kimliğiyle yayın hayatına devam etmektedir. İnternet üzerinden yayın yapan radyomuz günün her anı sizlerle birlikte olup canlı yayınlarımız vardır. Konuk ve röportajlarla süslediğimiz yayın saatlerimizin kullanıcılara hitap etmesine özen göstermekteyiz. Daha kaliteli yayınlar için bizi tavsiye ediniz. Bizlere destek olduğunuz için teşekkür ederiz.

Sonsöz

Geçmişten günümüze her çeşit müzikleri her yaştan hedef kitleye ulaştırmayı amaç edinen Radyo Turkuaz, dinleyicinin o an ne istediğini, neye ihtiyacı olduğunu bilme konusundaki hissiyatı yüksektir. Ülkemiz müzik listelerinin sıkı takipçisi olmasının yanı sıra Facebook üzerinden dinleyici isteklerini de dikkate alan Radyo Turkuaz’da zamanda yolculuk sürprizlere tabidir.

7/24 çevrimiçi olan günümüz insanını "ne dinleyeceğim?" derdinden kurtarma garantili, pozitif bağımlılık yaratan, kimi zaman insanı mısır patlağı gibi coşturan, kimi zaman isyanına ortak olan, merkezi sabit ama sonsuz odaklı, tabanı internet kaplı, değişken iklimli, tropik meyve tadındaki Radyo Turkuaz akımına kapılmak üzeresiniz, lütfen kulaklıklarınızı takıp, hoparlörünüzün sesini açın.
Bizi dinlediğiniz için teşekkür ederiz.

Canlı Yayın Dinleme Seçenekleri

Canlı Yayın

Canlı Yayın

Radyomuzu hemen canlı dinlemek için butona tıklayınız.

Winamp İle Dinle

Winamp İle Dinle

Radyomuzu hemen Winamp ile dinlemek için butona tıklayınız.

Mobil Dinle

Mobil Dinle

Radyomuzu hemen mobilden dinlemek için butona tıklayınız.

İstek Gönder

İstek Gönder

Radyomuzu hemen istek göndermek için butona tıklayınız.